KRYON v Praze 29. - 30. září 2018

 

Kryonův seminář Leeho Carrolla

 Lee Carroll  pro nás připravil malou video-pozvánku

a jeho hosté:
Amber Wolf, Monika Muranyi  a Anders Holte
PRAHA, 29. – 30. září 2018

Poprvé v České republice!


Jedinečná a nezapomenutelná událost,
která vám změní život.

 

 

Ano, ano, samozřejmě že Kryon dávno je a svým způsobem vždy byl nejen v Praze, ale prostě všude, ale tím názvem jsme mysleli, že sem dorazil i jeho tým, aby nám od něj předal zprávy a že to tedy byly nádherné zprávy!

Celý ten víkend byl nesmírně silný. Každý den se skládal ze 3 úseků. V první Lee přednášel (velmi poutavým a mnohdy i zábavným způsobem) o vědě, ezoterice, vědomí a dění ve světě - pokud možno tak, aby to bylo srozumitelné pro všechny (a aby bylo pokud možno dostatečně jasné i pro překlad) a zároveň abychom viděli také DŮKAZY!!! Někdy je prima nějaké vidět. Poté přišel Anders Hotle s Cacinou a společně s báječným publikem s pomocí hudby připravili prostor a věřím, že i naše srdce pro příchod krátkého poselství od Kryona. V dalším úseku, který tak krásně překládala Zuzka Šiková, přednášela Amber Wolf, která nás učila různým technikám, a opět zazpívali a zahráli Anders s Cacinou... A v posledním úseku dne opět krátce přednášel Lee svým osobitým způsobem (v sobotu se k němu přidala i jeho báječná partnerka Monika Muranyi) a den zakončilo Kryonovo poselství.

Osobní prožitek se předat nedá, ale ti, kteří byli v sále, už vědí... a pro ně ještě přidám jen krátké shrnutí, jak jsem to vnímala na pódiu a něco málo o tom, co říkali přednášející.

Celý záznam samozřejmě můžete slyšet ve formě audio záznamu.

Skvělá zpráva je, že i Kryon sám potvrdil, že se k nám opět vrátí a vězte, že už na tom začínáme pracovat... není toho málo, co je potřeba vymyslet, vyřešit, vyladit a upravit... ale už teď se těšíme na další setkání. Protože s tak silnou podporou od vás i fyzickou pomocí dobrovolníků, je to radost a pak - náš tým je větší, než se možná zdá... Krom nás dvou (Ládi Mlčáka a mne) jsou součástí přípravného týmu i již zmiňovaná Zuzka Šiková, Renča Zábranská (která se účastnila již několika Kryonových akcí a vy jste ji mohli vidět především u stánku s Amber) a samozřejmě také Kubicovi, kteří prodávali Kryonovy knihy. Snad jsem na někoho nezapomněla, ještě pořád se vznáším.... No a k tomu evropský tým (Sylvie a Robert, které jste viděli na pódiu i u tachyonů) a pak samozřejmě prezentující - ti byli prostě úžasní. Všichni tak skromní, milí, vstřícní a laskaví... a hlavně se smyslem pro humor. Prostě nádhera!!! 

 

Úvod > Kryon v Praze - audio záznam z dvoudenního semináře

Kryon v Praze - audio záznam z dvoudenního semináře

29.09.2018 19:58

 

Tak a je to za námi. Ano, Kryonův tým po všech těch letech zavítal i mezi nás, konkrétně do Prahy. 

Během akce i posléze mailem a prostřednictvím Facebooku jste nám vyjadřovali svou vděčnost. Dovolte tedy, abych zde zopakovala to, co jsme už tolikrát opakovali. To všechno by nebylo možné uspořádat, pokud by mnozí kolegové pravidelně nepřekládali Kryonovy channelingy, ale především pokud byste je VY nečetli. A nejen Kryonovy channelingy, které jsou k dispozici online, ale především pokud byste nekupovali všechny ty knihy. Díky tomu jsme mohli Leeho a jeho tým pozvat. A opět - pokud byste nepřišli, nic z toho by se neuskutečnilo. Mnozí si často povzdechnete, že neumíte anglicky a jak jste nám vděční, ale pokud byste anglicky uměli, pak by naše práce postrádala smysl!!!

Mnoho z vás děkovalo za překlad během této události a já bych chtěla poděkovat vám a to tím, že vám popíšu, jaké to bylo z pódia.

Tak jako kdysi Lee, i já měla problém hovořit před větší skupinou lidí - ať už ve škole nebo na pracovních poradách. Ještě před několika lety, když jsme pořádali přípravu na ukotvování 9. brány 11:11, kterou celosvětově organizovala Solara, jsem byla poměrně nervózní. A pak nastala tato akce a já měla sedět a překládat nejprve před stovkou žen (v pátek) a pak o víkendu před asi 700 lidmi v publiku... Celý týden mi bylo opravdu fyzicky zle. Téměř jsem ani nedorazila. Nemyslím, že by to bylo nervozitou, ale myslela jsem, že se můj sen rozplyne. Nakonec jsem ale díky svému synovi a podpoře kamarádek našla sílu, vstala jsem a vyrazila. A už v Praze mi bylo lépe. 

V pátek to byla má překladatelská premiéra - nikdy jsem nepřekládala pro tolik lidí (jen drobná jednání), navíc několikahodinovou akci a ještě do mikrofonu. A jako by to nestačilo, musela jsem nějak "přežít" focení a kameru (to je moje achilova pata). Ale podpora a vřelost všech přítomných byla tak silná, že jsem necítila naprosto žádnou nejistotu. 

Přesto když jsem měla překládat o víkendu v Hybernii, nervozita dorazila. Ještě několik vteřin před začátkem se mi kroutil žaludek a já musela zhluboka dýchat. Lee a ostatní byli ale skvělí a pak to nastalo - jen co jsem vstoupila do světel na pódiu a usedla na židli, všechno bylo pryč. Ano, občas jsem zaškobrtla, ale ten prožitek byl tak silný, že to ani nelze slovy popsat. Přes světla jsem vám neviděla do tváří a ve sluchátkách jsem neslyšela téměř ani sebe a vás jen pokud jste reagovali hlasitým smíchem na Leeovy žertíky, případně hlasitým pláčem, ale celou dobu jsem cítila podporu a bylo mi dobře. A pak začal zpívat Anders a vy a bylo to tak nádherné. Zkoušela jsem se k vám přidat, ale občas bylo potřeba překládat, tak jsem si to jen vychutnávalo a bylo to jako když zpívá andělský chór. Anders sám poznamenal, že s tak silně otevřenými srdci se běžně nesetkává. Byl nadšený a zároveň dodal, že byl rád, že nemusel zpívat při channelingu, protože by to nedokázal, protože pak to přišlo... 

Cítila jsem najednou tíhu, ale byla to nádherná tíha. Jako když najednou v jednom těle sídlí dva nebo jako když se vás do těla vejde větší kus... to už jsem věděla, že přichází Lee s Kryonem. Lee usedl a začal channelovat. A byl to neskutečný zážitek. Ne, nezaplavovaly mne emoce. Jako by kolem mne někdo vytvořil bublinu, abych se tam nerozvzlykala. (Ve Florencii jsem v publiku brečela od začátku až do konce, tak to bylo opravdu zapotřebí.) Cítila jsem úžasný klid a mír. A lásku. Když hovořil Kryon, jásala jsem nadšením, protože jsem věděla, že ta slova jsou velice pečlivě vybírána. Nemám to ještě natrénované, takže z nahrávky můžete slyšet zaváhání, ale bylo to jako když mám jen málo promazaná mluvidla. Ty zádrhely byly způsobeny tím, že jsem nedokázala jasně vyslovit to, co ve mně všechno křičelo. Kryon vybíral přesně ta slova, která jsem znala. Některá z nich jsem věděla jen pro tu chvíli. Bylo mi jasné, že kdyby to byla Leeova přednáška, v tu chvíli bych váhala a lovila v paměti, ale tady ne. Pokud bylo zaváhání větší, bylo to tím, že mě vyrušil pohyb na balkóně. Dodatečně z obýváku bych něco možná opravila, ale v tu chvíli jsem věděla, že takhle přesně to má zaznít... Byl to tak moc silný zážitek, že to ani nejde slovy popsat. Takže to já vám děkuji. Ty nahrávky nevystihují ani desetinu toho prožitku, jaký musel být v sále a pro mne to byla ještě úplně další dimenze. Za to všechno jsem vám vděčná já.

Anders, Lee i ostatní (a je zajímavé, že každý zvlášť, vzájemně se přitom neslyšeli) v zákulisí říkali, že to bylo velmi silné. To, že Kryon tolik opakuje dokola totéž, bylo dáno jen tím, že to OPRAVDU OPRAVDU OPRAVDU potřebujeme slyšet. A podle Anderse to bylo jedno z nejsilnějších poselství, která kdy slyšel. A tak se možná nedozvíme průlomové informace o dění ve světě ani "na domácí scéně", ale řekl nám přesně to nejdůležitější, co potřebujeme vědět právě teď, abychom si uvědomili, že všechno ostatní se dozvíme nebo už dávno víme, jen si to třeba v tuto chvíli neuvědomujeme.

S kolegy jsme to ještě detailně probrat nestihli, ale věřím, že i pro ně to byl nesmírně silný zážitek. Díky, že jste tam byli, protože právě vy a doprovod který přišel kvůli nám všem, je ten důvod, proč to bylo a snad i stále je a bude tak nádherné...

Takže pro vás, kdo jste přišli, i pro vás, kteří jste přijít nemohli nebo nechtěli, pro nás všechny je zde nyní k dispozici audio záznam.

Nejde mi vložit na web, a proto přidávám odkaz na KRYONŮV ANGLICKÝ WEB. A ještě přeložit názvy:

1) Posun a vy

2) Předpokládám, že mělo být "Worthy Soul", tedy "duše, která si zaslouží" či "duše, která je hodna"...

3) Partnerství

4) Navždy s vámi (mám mrazení, jen když čtu ty názvy)

S láskou za celý přípravný tým (Láďu, Zuzku Š., Renču Z., manžele Kubicovy; Sylvii, Roberta, Emmu) a také za Leeho, Moniku, Anderse, Cacinu a Amber

MK

 

Kryon - Kryon v Praze, září 2018

 

Uveřejnil(a) Láďa   

Středa, 10 Říjen 2018 16:28

Od pražského Kryonova semináře konaného ve dnech 29.9. a 30.9. uplynulo již pár dní. Již se podařilo vložit záznamy Kryonových channelingů na Originální Kryonův web a vy si je můžete v pohodlí domova všechny vychutnat vč. českého tlumočení Marie Kuchařové.  

Přeji krásné obohacující zážitky.

 

Lee Carroll channeluje v Praze Kryona

1) Posun a vy" - 21:50 min

2) „Hodnotná duše" - 24:41 min.

3) "Partnerství" - 19:14 min.

4) "Navždy s vámi" - 26:41 min     

                                                           

1. října 2018 - Anders Holte

Této akce jsem se nezúčastnila (jen proto, že už jsem nedokázala vydržet další den bez svého syna, kterého jsem navíc musela v pondělí vypravit do školy), ale vzhledem k tomu, jak nádherné bylo vystoupení Anderse a Caciny a protože už vím, co všechno dokáže s pomocí hudby, muselo to být skutečně nádherné. A zájem byl veliký - nejen že prodali úplně všechna CD, ale navíc museli s kolegou zařídit přídavek, protože dopolední workshop byl vyprodán a proto se rozhodli zařadit ještě jeden odpoledne. Příště už si tu šanci ujít nenechám. :-)

A protože Anders i Cacina byli dojati vaší reakcí a moc se jim líbilo, jak otevřená máte srdce, zcela určitě se sem vrátí...

 

 

Úvod > 28. září 2018 - Probuzení Lemurijské bohyně

28. září 2018 - Probuzení Lemurijské bohyně

09.10.2018 19:17

 

V pátek 28. září jsme uspořádali v Klubu Lávka setkání pro stovku žen s názvem Probuzení Lemurijské bohyně. Navíc se před koncem setkání uskutečnilo ještě i speciální požehnání pro muže, kterých přišlo 11... Velmi symbolické. <3

Byla to báječná akce a jistě si ji zase zopakujeme.

Více o Lemurijském sesterstvu na adrese: www.lemurijske-sesterstvo.webnode.cz .

 

Dr. Amber Wolf, která nás coby lemurijská kněžka Mele´ha provázela celým programem prezentovala také na Kryonově víkendu. Tři z jejích nádherných produktů si také můžete objednat dle instrukcí na výše uvedeném webu - sadu 11 léčivých karet, která zároveň probouzí Akášu i naši DNA; CD nebo MP3 Posvátných písní LS a brzy také podtácky s hvězdnými kódy. Ostatní (přívěsky, kyvadlo a kovové podtácky) buď můžete objednat přímo od Mele´ha nebo opět při nějaké další příležitosti. (Veškeré zboží musím danit a clít, bylo by to mým prostřednictvím příliš drahé...)

Podle vašich reakcí vím, že se vám akce líbila a ano, uspořádáme opět nějaké setkání - s Amber a pravděpodobně opět i nějaké menší v našem kroužku. Brzy přinesu více informací. Najdete je na webu LS. 

Za sebe i Amber děkuji všem účastnicím i 11 účastníkům, a také ženám, které mi tak báječně pomáhaly...

MK