Paraziti v nás a okolo nás

 

Literatura:

Bary Lynes  „Léčba rakoviny, která fungovala“

H.R.Clark, Ph.D., N.D.  „Revoluce v léčení všech nemocí“

Eleni Turková  „Paraziti v nás“

Hana Bláhová „Deník poradce“

Hana Bláhová „Deník poradce 2“   

 

     Slova Ing. Bláhové: „V našem organismu probíhá zákeřná bitva bez pravidel, ne na život, ale na smrt. Vrazi nejsou jen nemilosrdní, jsou i chytří. Skvěle se přizpůsobili k boji. Nevedou otevřenou válku. Tiše a postupně podkopávají imunitní systém svého hostitele, aby ho později zcela ovládli. A kdo nad kým vítězí - člověk, nebo jeho vnitřní nepřátelé – paraziti, ten zůstane na živu. 

     „Ve většině případů viry představují startovací prvek, bakterie připraví půdu pro příchod  těžké techniky plísní a větších parazitů. S parazity bojujeme válku na život a na smrt.“                                                                              

 

     Dr. Clarková uvádí hned na počátku své knihy, že zdraví ohrožují jen dva faktory: prvním je znečištění, druhým paraziti či obojí současně.

     Nicméně každý člověk je tvůrcem svého života a má možnost se bránit tomu, co i jinak oslabuje možnosti a účinnost imunitního systému. To je zejména znečištění našich těl a prostředí chemickými látkami, zvláště rozpouštědly, toxickými látkami, zejména kovy, patogeny, do kterých zahrnujeme houby,kvasinky, plísně, viry, bakterie a parazity jako jsou různí červi, prvoci, hlísti, tasemnice atd.

     Medicína pracuje především s viry a bakteriemi, trochu s plísněmi a snaží se je zahubit chemickou cestou, která má ale své vedlejší účinky. V tak zvaném civilizovaném světě se medicína nezabývá u lidí s parazity, protože je nepokládá za možné příčiny chronických nemocí, se kterými si medicína neví rady a tak tlumí s větším či menším úspěchem alespoň jejich příznaky.

     Už ve dvacátých letech minulého století sestrojil americký lékař a vědec Dr. R. R .Rife optický drobnohled, který zvětšoval pozorovaný předmět nikoliv jen cca 3000 krát, jak bylo tehdy možné, ale 20000 krát a posléze až 60000 krát. Na základě speciálního osvětlení uviděl poprvé na světě živé viry. Pozorováním části rakovinného nádoru zjistil, že rakovinu způsobují viry, které označil jako BX. Nejdůležitějším jeho poznáním bylo, že viry vyzařují energii na určité frekvenci a tato stejná frekvence ve formě obdélníkových vln vyslaná vůči těmto virům je dokázala zničit.

     Rife hned na počátku vyléčil 16 ze 16 lidí v těžkém stadiu rakoviny, kde už lékaři neviděli žádné možnosti. Několik málo lékařů si zakoupilo jeho mikroskop a úspěšně léčili postižené pacienty. Dr. Rife ale odmítl prodat svůj patent velmi mocné Americké lékařské  asociaci –AMA, protože měl obavy, že jeho patenty skončí v trezoru, jako mnoho jiných vynálezů. To ale znamenalo konec úspěšné léčby rakoviny. Lékařům bylo sděleno, že nedostanou licenci, pokud budou užívat přístroje od R.R.Rife. Jemu samotnému byly najatým agentem odcizeny výsledky jeho dlouholetých výzkumů a laboratoř zapálena.

     V sázce bylo mnohé – stávající způsob léčení skrze radioterapii, chemoterapii, chirurgické zásahy a následné léčení vedlejších účinků, to vše s velkým tokem peněz do takového léčení, ale také do výzkumu chemických preparátů. Proti tomu stál mnohem levnější způsob léčení pomocí energetické frekvence, které nevyžadovalo kliniky a drahá zařízení. Byznys zvítězil na dlouhou dobu nad lidskostí.

     AMA udělala spolu s farmaceutickou lobby vše pro to, aby se na Dr. R.R Rife zapomnělo. A to se povedlo téměř dokonale.

     Nezávisle na tom, co zjistil Dr. R.R.Rife, také americká doktorka H. R. Clark přišla na základě svého vědeckého výzkumu na to, že všechny patogeny vyzařují zcela jednoznačnou a ojedinělou frekvenci energie. Tato frekvence se dá změřit. Pokud se stejná frekvence určitého tvaru vyšle např. k tomuto patogenu, pak je patogen zničen. K tomu vynalezla potřebný přístroj s názvem SyncrometrTM . Svůj vynález nenechala patentovat, aby umožnila jeho široké použití. Byla vedena myšlenkou, že když budeme jako lidé zdraví, pomůže to nejen ji samotné, ale také jejím dětem a jejím vnoučatům.  Patentování vynálezu by jen komplikovalo cestu k tomuto cíli. Při novém pojetí léčby bude každá nemoc porazitelná (Poznámka: Dr. Clark je osvícená bytost).

     Dr. Clarková změřila tisíce patogenů a zjištěné frekvence zahrnula do seznamu nazvaném jako CAFL. Tento seznam obsahuje frekvence jednak jednotlivých patogenů a jednak frekvence pro nemoci způsobené více různými patogeny. Je také přístupný všem lidem.

    

     Využití tohoto objevu pro svoje zdraví představuje několik kroků:

    1.  Nejdříve je třeba zjistit, jakými patogeny a v jakém rozsahu je člověk postižen. K tomu může sloužit např. přístroj „Oberon“, pracující na principu oscilační terapie, který zjistí přítomnost patogenů v těle a pomůže vyhodnotit stav všech orgánů v těle, včetně mozku. Jiným přístrojem je např. F-scan, který detekuje frekvence patogenních mikroorganismů a parazitů. F-scan změří frekvence pouze živých a nepřátelských mikroorganismů. Naměřené frekvence se pak dají použít v dalším postupu očisty a léčení.

    2. Shodou okolností se v Česku vyrábí dva unikátní přístroje, kterými se dají ničit patogeny. Jednoduší přístroj dokáže vysílat energii s kmitočtem 1 Hz až 900 kHz s přesností na 3 desetinná místa. Tento přístroj „Super Ravo Zapper“ slouží k ničení patogenů, které se nacházejí v krvi a na povrchu jednotlivých orgánů. Druhý silnější přístroj je „Plasma generátor RPZ 14“, má stejný frekvenční rozsah, který dokáže zničit také patogeny např. i uvnitř střev a v žaludku. Protože některé patogeny prochází vývojem skrze vajíčko a larvu musí se provádět ničení patogenů natřikrát, s vhodným časovým odstupem, protože vajíčka se tímto způsobem zničit nedají.

     Těmito přístroji můžeme vyřešit očistu těla od plísní, virů, bakterií a parazitů. To je dobrý začátek v naší očistě, protože všichni bez rozdílu máme některé tyto patogeny v těle a máme chronické nemoci, se kterými si neví alopatická medicína rady a tak se snaží léčit alespoň příznaky.

    

     Seznam některých často se vyskytujících patogenů, které můžeme mít v našem těle:

     Paraziti

- Ascaris lumbricoides – škrkavka dětská

- Ancylostoma duodenale – měchovec

- Balantidium coli – bičíkovec

- Dipylidium caninum – tasemnice psí

- Diphylobothrium latum – tasemnice rybí =  škulovec široký

- Dirofillaria immitis –hlístice = vlasovec psí

- Leptospiróza – krysí žloutenka

- Echinococcus – tasemnice měchožil zhoubný

- Entamoeba coli– měňavka v tlustém střevě

- Fasciolopis  Buski – motolice střevní

- Onchocercosa volvulus – hlístice = vlasovec podkožní

- Plazmodium malariae – původce malárie

- Schistosoma – motolice krevní – krevničky-  močové, jaterní, střevní

- Taenia solium – tasemnice dlouhočlenná

- Tichuris – trichocephalus – tenkohlavec = hlístice

- Trichinalla spiralis – hlístice

-  Strongyloidy – háďatka

- Toxoplazma gondi – mozkový parazit

- Toxocara canis a cati– škrkavky psí a kočičí

- Trichinella Spiralis – svalovec stočený

     Bakterie

- Borrelie - bakterie

- E-coli – bičíkatá tyčinkovitá bakterie

- Erysipeloid – prasečí červenka

- Gardnerella vaginalis - bakterie

- Helicobacter Pylori – bakterie

- Chlamydie – bakterie

- Salmonela enteritidis – baktérie

- Shigella – baktérie

- Streptococcus – baktérie

     Viry

- Adenovirus – DNA viry

- Human papiloma virus – viry

- Herpes – pásový opar

- HIV-AIDS

- Rotavirus – viry

     Plísně a kvasinky

- Aflatoxín - plísně

- Candida albicans a krusei – kvasinky

 

     Paraziti vylučují pět zásadních toxinů jako je histamin, malondialdehyd, formaldehyd, čpavek a morfin. Tyto toxiny mají velmi nepříznivé účinky na lidský organismus.

 

     Jako příklad uvádím, jací paraziti mohou způsobovat deprese:

- Toxoplazma gondi – mozkový parazit, který ovlivňuje změnu chování a sklony k sebevraždám a schizofrenii.

- Ancylostoma - měchovec může vést ke schizofrenii.

- Strongyloidy – háďatka svými toxiny infikují mozek a způsobují deprese, maniodepresivní psychózy, migrény a opakované bolesti hlavy.

- Schiggely – produkují toxiny škodící mozku a míše, vyvolávají častou podrážděnost, deprese a bývají součástí komplexu při roztroušené skleróze.

- Dirofillaria immitis - vlasovec psí – vždy v lidech s úzkostmi, panickými ataky, arytmií, špatné dýchání anoční aktivita tohoto parazita způsobuje špatný spánek.

- Toxokara - škrkavky – vypouští do těla nebezpečné neurotoxiny a mphou způsobovat epilepsii. Larvy škrkavek zanáší do mozku další bakterie a víry.

- Rozpouštědla – umožňují parazitům proniknout do míst, kde se normálně nevyskytují, a tím jsou například svaly a mozek.

- Těžké kovy – jsou prakticky všude. V ovzduší, potravě, v nápojích a nedá se jim vyhnout. Způsobují deprese, bolesti hlavy, nespavost, neurologické potíže, neuropatii, strach ze smrti, strach z toho, že se něco stane, strach z budoucnosti.  I léky v sobě obsahují pomocné látky, barviva, rozpouštědla a těžké kovy.

         

Jak se můžeme nakazit parazity:

1. Placentou od naší matky.

2. Mateřským mlékem

3. Potřesení rukou

4. Kapénková nákaza přenesená podáním rukou

5. Ručník, tělesný kontakt, bradavice

6. Polstrovaná textilní sedačka v dopravním prostředku

7. Pískoviště

8. Dětský kolektiv

9. Učitelky v mateřských školkách

10. Štípnutí komárem

11. Šneci

12. Pojídání lesních plodů počůraných od lišek a psů

13. Parmská šunka

14. Tatarský biftek a hovězí steak

15. Růžová vepřová panenka, ze které vytéká krev

16. Pouliční stravování na dovolené a výletech

17. Sushi a zavináče

18. Pojídání oříšků a semínek

19. Krev

20. Salát bez pořádného omytí

21. Rozmetadlo hnoje a chlévské mrvy

22. Hnojení lidskými výkaly

23. Zahradničení

24. Nepasterizované mléko a mléčné výrobky

25. Zvířecí mazlíčci!!!

26. Spaní v posteli se zvířaty!!!

27. Kliky u dveří

28. Peníze

29. Bankomat

30. Mobilní telefon

31. Nákupní košík a vozík

32. Vzduch

33. Polibek

34. Lednice

35. Veřejné toalety a jejich splachovadla

36. Horkovzdušné sušiče rukou

37. Klimatizace

38. Klávesnice PC

39. Houbičky na nádobí!!!

40. Koberec

41. Trávník

42. Pusa dítěti

43. Líbání s někým, kdo má paradentózu

44. Bazény a vířivky

45. Orchideje

46. Krmení zvířat

47. Pohlavní styk

 

     Kromě těchto patogenů jsme znečištěni také jejich toxickým odpadem, různými chemikáliemi a toxickými kovy.

Mezi chemické látky, které usnadňují patogenům jejich vniknutí a udržení se v těle patří například tzv. rozpouštědla jako xylen, toluen, benzen, freony, aceton, propylalkohol, methanol, trichlorethylen atd.

    Závažným znečištěním s velkými následky jsou toxické kovy. Zde patří např. rtuť (amalgamové plomby), měď, olovo, nikl, chrom, kadmium, thalium, hliník, baryum, antimon, také azbest a další. Očišťující kúry se nazývají detoxikace a provádí se skrze chemické nebo rostlinné látky.

     Detoxikace organismu je někdy stejně důležitá jako očista od patogenů.

 

     Patogeny jsou všude kolem nás a také v nás. Když jsem se seznámil s touto možností očisty, nechal jsem si udělat změření na Oberonu, Zjistil jsem, že mám značný počet druhů parazitů, bakterií a virů v mém těle.

      Tento text je určen členům mé rodiny, mým přátelům, ale také všem, kdo si ho přečte na mém webu. V Česku existuje mnoho míst, kde se těchto přístrojů úspěšně používá.

   Dr. Clarková ve své knize říká: Likvidace parazitů a odstranění škodlivin a kaménků je velmi účinná kombinace pro úspěšnou léčbu. Je tak účinná, že z vás do půl roku mohou být úplně jiní lidé. Pak v tom pokračujte a budete zdraví spoustu let.

     Každému, kdo se rozhodne jít cestou očisty svého těla, doporučuji zakoupení nebo alespoň přečtení knihy Dr. Clarkové – Revoluce v léčení všech nemocí.

 

     Více informací lze nalézt na  https://www.zapper.cz,  dále také na https://www.parazitivnas.cz.

 

  

 

Napsal Jan Heczko

Leden 2016