Naplnění šestého Božího zázraku

Dne 4.4.2021, symbolicky na den vzkříšení Ježíše Krista, začalo i vzkříšení lidstva na Zemi, protože byly zlikvidovány všechny kvantové části DNA všech rodů, druhů, poddruhů a typů virů na celé planetě Zemi. To znamená, že tyto všechny viry už nebudou příčinou ani podporou různých nemocí v lidském těle. A týká se to i virů způsobujících nemoci zvířat.

Některé nemoci, které sužovaly lidstvo od nepaměti nebo i jen okolo sta roků úplně zmizí.

Už v roce 2020 byly zlikvidovány Božími zásahy viry způsobující rakovinové nádory a také např. chřipky a klíšťovou encefalitidu.

Dne 4.4.2021 byly zlikvidovány viry, které mají v biorezonanci své místo v podobě frekvence kvantové části DNA a z jejich seznamu se dá dobře usoudit na dopady, které to přinese do lidských těl.

Co můžeme očekávat?

- Všechny tzv. autoimunitní nemoci budou snadněji léčitelné, protože jejich virový základ v podobě EBV CeHV,  EBV POHV a HSV HHV už zmizel. Také všechny další akutní nebo chronické nemoci podporované působením virů budou snadněji léčitelné.

- Zmizí všechny viry způsobující v roce 2021 řadu nemoci jako je zánět dýchacích cest, virová bronchitida, virová pneumonie, které byly označovány jako „Covid“. Zmizí Covid, když všechny coronaviry, včetně 3 uměle vytvořených coronavirů, byly postupně likvidovány už v roce 2020.

 

- Zmizí všechny nezhoubné nádory a dermatózy způsobené Human papiloma viry.

- Zmizí úplně hepatitida, zmizí borelióza.

- Zmizí spousta závažných nemocí, jako je HIV, všechny Eboly, Zika virus, virus žluté zimnice a mnoho dalších nemocí. Afrika si oddechne.

- Některá oddělení v nemocnicích nebudou potřebná.

- Nebude potřebná žádná vakcinace, i když bude ještě nějakou dobu prosazována, než zdravotní systémy zjistí, že ty virové nemoci se už opravdu neobjevují.

- Tak, jak je zkonstruován systém vyhodnocení testů, budou se ještě stále nacházet infikovaní, ale nikoliv nemocní! Nemocní budou mít jiné staré známé nemoci před rokem 2020, než byl současný výskyt.

- Nemůžete být infikováni žádnými způsoby rozšiřování virových souborů nákazy.

- Nemůžete být už infikováni žádnými jinými lidmi a nemůžete infikovat nikoho ani vy sami. Tak je to jednoduché.

- Lidé budou zdravější, ale uvolněná místa v těle budou zaujímat jiné skupiny patogenů, jako jsou houby, kvasinky, plísně, prvoci, bakterie a paraziti – červi, hlístice, motolice, vlasovci, roztoči a tasemnice. Co to bude, o tom rozhodne naše imunitní soustava a naše strava a hygiena. Ale virová onemocnění byla určitě ta nejhorší.

Napsal Jan Heczko, 5.4.2021