Coronavirus SARS-CoV-2 a COVID-19

 

Tento stručný text představuje kompletní informaci o vzniku, působení a likvidaci DNA Coronaviru 2019-nCoV zjištěné také skrze Ducha

Tento text vznikl sloučením mého poznání o vzniku, působení a šíření Coronaviru 2019-nCoV, nyní také jménem Covid-19, v období  od 28.1 do 29.2. 2020.

A. Dne 28.1.2020 jsem mohl zjistit, že frekvence DNA patogenu Coronavirus 2019 – nCoV  je 188,5-190,5 kHz. To znamená, že se tento patogen dá zlikvidovat pomoci biorezonance.

Tuto informaci jsem poslal na Úřad vlády ČR, s krátkým textem, jak je možno a čím likvidovat jeho DNA, tedy učinit ho mrtvým-neškodným a dále jsem ji poslal desítkám terapeutů a držitelům přístrojů.

 

B. Dne 25.2.2020 jsem mohl zjistit skrze Ducha bližší informace ohledně šíření patogenu Coronavirus 2019 – nCoV.

Už proběhly informace na netu z duchovní sféry, že tento nový Coronavus 2019-nCoV je vytvořen jako biologická zbraň namířena proti mužům čínského etnika. Ale rozšiřuje se pomalu po celé planetě. To s čím asi tvůrci Coronavirusu 2019 nepočítali, je tato informace o tom, jak to souvisí s lidskou reinkarnací.

Po smrti fyzického těla se uvolňuje z lidské trojjedinosti kvantové Duchovní tělo, obsahující kvantovou duši s duchem-Vyšším Já, kvantové pole mysli a esenci dosažené energie a vědomí. Tato esence obsahuje také lineární část DNA, která při další reinkarnaci vstupuje do lineární části DNA spolu s geny rodičů.

To znamená, že část DNA z minulého života se přenáší do nového života nově narozené bytosti. Anomálie, která se vyskytuje v DNA čínské rasy, se tak dostává také do DNA žen, které byly v minulém životě muži. Toto přechýlení pohlaví není tak časté, a proto počty napadených žen budou podstatně menší. Také se může vyskytovat u mužů, kteří v současném životě už nežijí v oblasti Číny, nejsou součástí této rasy a inkarnovali se do jiných zemí. Tím je, možná nechtě, zajištěno šíření této nemoci po celé planetě, a v míře, která se nedá předvídat.

 

Doplňuji zde článek z netu z dnešního dne:

V USA se objevili pacienti s koronavirem neznámého původu

ČTK

AKTUALIZOVÁNO • 7:40 29.2.2020

 

Tři případy nevysvětlené nákazy byly podle agentury Reuters zaznamenány ve státech Kalifornie a Oregon. V pevninské Číně vzrostl v pátek počet případů nákazy novým koronavirem o 427, infikovaných už je 79.251. Dalších 47 pacientů s nemocí COVID-19 zemřelo, celkově má tak v Číně tato choroba už 2835 obětí. Páteční nárůst případů je o stovku vyšší, než byl ve čtvrtek, kdy čínské úřady registrovaly 327 nově nakažených. To byla nejnižší bilance od ledna.

Článek: Spojené státy oznámily další dva případy nákazy novým typem koronaviru, u nichž není jasné, jakým způsobem se pacienti infikovali. Necestovali totiž do zahraničí a nedostali se ani do kontaktu s žádnou osobou, u níž byla nemoc COVID-19 diagnostikována.

Případy nevysvětlené nákazy byly podle agentury Reuters zaznamenány ve státech Kalifornie a Oregon. Jeden takový případ se v Kalifornii vyskytl už dříve.

Moje vysvětlení je prosté. Může se jednat o inkarnace bytostí s DNA čínského etnika.

Šíření Coronavirusu 2019-nCoV se děje skrze nízké – negativní vibrace, které vytváří digitální síť 5G. Pod vidinou několika miliard do státních rozpočtů státy ochotně vytváří podmínky pro její rozšíření po celé planetě. Tyto peníze se vzápětí vyčerpají na boj s Coronavirem. Tento Coronavirus se nešíří pomoci chemtrails.

 

C. Podmínky pro vznik a šíření Coronaviru 2019-nCoV:

 1. Mutace Coronaviru SARS na Coronavirus 2019-nCoV, nebo také pojmenovaný na Covid-19, probíhá u čínského etnika a působením sítě 5G za dobu 2-3 týdnů.

2. Nutná podmínka pro mutaci je funkční síť 5G.

3. Nutná podmínka pro mutaci je DNA čínského etnika.

4. Nutná podmínka pro mutaci je přítomnost patogenu Coronavirus SARS v těle. To znamená, že prevence by mohla začít likvidaci tohoto virusu v těle.

5. Coronavirus 2019-nCoV je smrtelný pro tělo s imunitním systémem pracujícím na stupni 2-3 z 10 bodové stupnice, kde 10 je nejlepší IS.

6. Mutace Coronaviru 2019-nCoV představuje primární ohrožení lidstva splňující výše uvedené podmínky.

7. Sekundární ohrožení představuje šíření nemoci skrze kapénky a tělesný styk už nemocných bytostí se zdravými. Jak primární tak sekundární infekce je řešitelná biorezonancí, čili likvidaci DNA patogenu Coronavirus SARS pro prevenci a likvidaci DNA patogenu  Coronavirus 2019-nCoV.

Vhodné přístroje pro likvidaci DNA těchto patogenů jsou v ČR plasma generátory typu RPZ 14 nebo 15,

PlasmaLoop,  FQ Qmtrin, Spooky Plasma, a jistě i další, ale také RaMaLoop.

 

D. Co se nyní děje?

V souvislosti s tím, jak obrovská pozornost je věnována v celém světě a také v ČR Coronaviru 2019-nCoV, jaká možná opatření se vymýšlejí na možnou ochranu obyvatel, kolik úsilí je tomu věnováno a kolik finančních prostředků už bylo použito, musím sdělit další informace, které jsem mohl získat skrze Ducha.

První vlna nákazy a onemocnění ve světě, především v Číně, ale také v okolních zemích, souvisí s mutacemi Coronaviru 2019 u těch lidí, kteří splňovali všechny výše uvedené nutné podmínky a svoji důležitou úlohu sehrává přitom kvalita imunitního systému a stresory, které ji výrazně oslabují.

Další, asi menší vlny, se dají očekávat skrze sekundární ohrožení, kde nutné podmínky ve svém souhrnu už nemusí být přítomny.

Co se dá očekávat v Česku (a obdobně na Slovensku) ohledně Coronaviru 2019-nCoV?

1 Pracuje zde, nebo žije zde velmi malý počet lidí, kteří mají DNA čínského etnika

2. Existují spíše ojedinělé inkarnace bytostí v naší zemi – ČR, které žily v minulém životě jako čínské etnikum.

3. V naší zemi není v provozu systém 5G, který je zdrojem pro mutaci patogenů v těle, právě na tento Coronavirus 2019-nCoV.

4. Coronavirus 2019-nCoV vzniká mutací patogenu Coronavirus SARS. Proto první prevencí na celém světě, tam kde žije čínské etnikum, tedy i v ČR, by měla být likvidace DNA Coronaviru SARS  pomoci biorezonance.

5. Existuje způsob likvidace DNA tohoto jak Coronaviru SARS tak Coronaviru 2019-nCoV pomoci biorezonance. V ČR je dostatek plazma generátorů, které to mohou udělat během 10 minut a jejich kapacita je více než dostatečná.

6. Uvádím proto znovu na závěr potřebné frekvence:

- Coronavirus SARS-CoV   169,5-171,5 kHz 

- Coronavirus 2019 – nCoV  188,5-190,5 kHz.

 

Tak velký strach z tohoto  coronaviru je v ČR úplně zbytečný.

 

Vytvořil:  Ing. Jan Heczko

29.2.2020

Doplněk 1:

Vážené kolegyně a kolegové,vzhledem na šířící se hysterii kolem výskytu coronaviru, pokládám za nutné se k tomuto problému vyjádřit. Coronavirus je běžný typ respiračního viru a kódován od počátku v našem preparátu Ver. Současný typ coronaviru je zmutovaný základní virus. Tak, jako mutuje každý rok, například chřipkový virus. Lidstvo se obává, že se jednoho dne objeví mutace viru velmi zhoubná, virulentní mutace,

jako byl například ve středověku dýmějový mor. Decimoval 90% obyvatel Evropy. Úmyslně vyzvedávané počty mrtvých v Číně jsou politickou manipulací. 

Na virus tzv. španělské chřipky zemřelo 10 000 000 lidí Obavy lidstva jsou určitě oprávněné, protože prudce klesá imunita lidí. V začátku chřipkového období v Čechách v některých školách chybí 90% dětí. Jaká bude asi jejich imunita v budoucnosti?

K prevenci coronaviru mohu říci, že nejdůležitější je celková imunita (střevo) a slizniční imunita dýchacích cest (Rescirk). 

Nikdo nezná genetiku coronaviru a vzhledem ke znalosti chřipkového viru je její stanovení komerční záležitostí Příští rok nebo dříve bude genetický profil jiný. Pokud někdo říká, že má preparát na úrovni očkování proti tomuto viru, tak lže. Protože jsem zažil podobné reakce při objevení HIV, ptačí chřipky, sars, tak vím, k čemu mediální masáž slouží. Jestli ji někdo zneužije je na mizerné morální úrovni. Jako lidé, kteří ji mediálně šíří. Imunita lidského organismu ničená stresy, jídlem a léky je jediná smysluplná věc, které je třeba se věnovat.

 

MUDr. Josef Jonáš, poradna celostní medicíny

 

COVID 19

Přeposílám informace od lékaře působícího v centru infekce ve Wuchanu, v orginálu ruština, český

překlad jsem zkontrolovala, odpovídá textu.

Spedice:

Synovec jednoho z mých spolužáků úspěšně vystudoval vysokou školu a nyní pracuje v nemocnici

v Shenzhenu. Zapojil se do studie virové pneumonie ve Wu-chanu. Zavolal mi a požádal mě, abych

řekl přátelům:

Pokud máte rýmu a kašel - nejedná se o pneumonii coronaviru, protože pneumonie coronaviru se

projevuje suchým kašlem bez nachlazení!

Toto je nejjednodušší způsob identifikace. Předejte informaci svým přátelům, aby se dozvěděli více

o identifikaci a prevenci.

Odkaz na Dean Repost

Tento virus Wuhan není odolný vůči teplu, zahyne při teplotě 26–27 stupňů C. Proto pijte více

horké vody. Můžete poradit přátelům a příbuzným, aby pili více horké vody, aby se zabránilo

infekci. Choďte častěji na slunce, pijte horkou vodu. Není to lék, ale je to užitečné, nepoškozuje

tělo. Pití horké vody je účinné proti mnoha virům. Vyvarujte se pití chladných nápojů, ledu, nejezte

zmrzlinu...!

Doporučení lékaře ohledně koronaviru:

1. Je dostatečně velký (průměr virové buňky je asi 400-500 nm), takže ji může filtrovat jakákoli

běžná maska (nejen model N95). Pokud však infikovaná osoba kýchne, virus se rozšíří na

vzdálenost asi 3 metry, než spadne na zem a tam zůstane.

2. Jakmile je na povrchu kovu, žije alespoň 12 hodin. Nezapomeňte proto, že pokud se dotknete

jakéhokoli kovového povrchu, důkladně si musíte umýt ruce mýdlem.

3. Virus může zůstat aktivní na tkáni, oděvu 6 až 12 hodin. Běžné prací prostředky by měly virus

zabít. U zimních oděvů, které nelze často prát, se doporučuje dát je na slunce, aby se viry zabily.

Nový koronavirus NCP nemusí po mnoho dní vykazovat známky infekce, jak tedy zjistit, zda je

osoba infikována? Podle posledních údajů může inkubační doba trvat až 28 dní, než se projeví

příznaky COVID 19.

V době, kdy má člověk horečku anebo kašel a dostane se do nemocnice, je fibróza obvykle

detekována v 50% plic a je příliš pozdě!

Tchajwanští odborníci poskytují jednoduchý autotest, který můžeme provádět každé ráno.

Zhluboka se nadechněte a zadržte dech na déle než 10 sekund. Pokud test úspěšně dokončíte bez

kašle, bez nepohodlí, kongescí, těsnosti atd., je prokázáno, že v plicích není žádná fibróza, což v

podstatě znamená absenci infekce.

V kritických dobách prosím provádějte každé ráno na čerstvém vzduchu!

VÝHODNÉ KONZULTACE japonských lékařů, kteří léčí COVID-19. Každý by si měl zajistit, aby

jeho ústa a krk byly vlhké, ne suché.

Pijte několik doušků vody každých 15 minut.

 

PROČ?

I když virus vstoupí do úst ... pitná voda nebo jiné tekutiny je dostanou do jícnu a žaludku. Jakmile

je tam, ACIDY v žaludku jej zabijí.

Pokud nebudete pít dostatek vody, virus může proniknout do dýchacích cest a vstoupit do plic. To je

velmi nebezpečné.

Prosím pošlete text o koronaviru dalším a sdílejte jej s rodinou, přáteli a se všemi! Postarejte se o

každého, ať se svět z koronaviru brzy zotaví.

Buďte zdraví!

============================================

 

Pro ty, kteří věří biorezonanci, přeposílám sady souborů frekvencí, které údajně koronavirus zabíjí.

Každá sada frekvencí pochází od jiného léčitele, ale zatím nejsou zkušenosti, které frekvence

fungují a které ne. Je zajímavé, že se frekvenční sady neshodují, nicméně, v případě potřeby bude

určitě dobré vyzkoušet kromě doporučení lékaře (výše) i zmíněnou biorezonanci a všechny

kmitočtobé balíčky. Věřme, že jich nevznikne příliš mnoho.

OK2ER

 

Ing. Jan Heczko

188,5 až 190,5 kHz

je vhodné doplnit léčení i frekvencí SARS-CoV 169,5 až 171,5 kHz
 

Zapper Technology

464 až 475 kHz

310 až 320 kHz, 350 kHz, 381 až 387 kHz, 389 kHz, 395 až 398 kHz, 445 kHz, 478 až 481 kHz,

458 až 462 kHz

 

BEYOND 3D – Ing. Roman Dlapa

600 kHz, 402 kHz

432 Hz, 4 Hz, 785 Hz