Diamantová voda (DV)

 

     Tento text vychází z knihy Aleny Horké „Diamantová voda a zázračná uzdravení“ (www.diamantovavoda.cz), která zasvětila 14 let svého života rozšiřování znalostí a také posílání počáteční dávky diamantové vody všem lidem, kteří o to požádali.  Kniha obsahuje stovky případů léčení a očisty vody a vlivu na rostliny. Rovněž na samotných webových stránkách je velmi mnoho informací a různých účinků DV. Protože se jedná o působení DV na celý život, doporučuji každému zakoupení knihy. Adresa je na uvedeném webu.

     Jako vždy doplňuji své poznatky učiněné skrze mé Vyšší Já formou moje poznání“, psané takto kurzívouVšechna tvrzení o účincích Diamantové vody v tomto textu mám potvrzeny kódy pravdy.

 

     „Diamantová voda – zázračný lék a elixír z Atlantidy

     Zářící, průzračná a lahodná tekutina Diamantová voda přišla jako dar naší planetě, aby ji očistila, ozdravila a zregenerovala. Působí blahodárně na vše živé na Zemi. Pochází z Francie a její prapůvod je v zaniklé Atlantidě

 

     Moje poznání: Diamantová voda patří mezi největší dary, které lidstvo i celá příroda v novém století a tisíciletí dostalo od Boha Stvořitele. Bůh Stvořitel ví o naši planetě Zemi vše, a ví, jak jsme ji, my lidé, poškodili a že nemáme na Zemi už žádné zdravé potraviny, téměř žádnou zdravou vodu a zdravý vzduch. DV představuje Boží pomoc, která umožňuje lidstvu přežít a eliminovat nedostatek živin v půdě Země, nedostatek dobré pitné vody v převážné části světa a přispívat k očistě od toxických látek a chemických škodlivin jakéhokoli organismu včetně lidského.

 

     Vzpomínky na Atlantidu ve snech

     Autorovi technologie diamantové vody Francouzi Joëlu Ducatillonovi se ve snech vrátily vzpomínky na Atlantidu a na výzkum, jehož se tam kdysi účastnil: „Bylo to, jako by se vzpomínky musely proměnit, stát se průhlednými, abych mohl přistoupit k onomu poznání, které mám už z Atlantidy, protože v Atlantidě už byl tento výzkum proveden.“ J. Ducatillon“

      K přeměně obyčejné pramenité vody ve vodu diamantovou použil Joël Ducatillon speciální číselné kódy a hudbu. V roce 1994 měl 3 sny, které postupně vedly ke vzniku DV. Na základě těchto informací sestrojil kódovací přístroj s názvem DNA 850, který zaznamenává vícerozměrné kódy, a ty jsou schopny přeměnit pramenitou vodu na vodu diamantovou.  Joël ještě netušil, že by se zařízení mělo používat k přeměně vody.

     V říjnu 1999 vznikla první diamantová voda.  V listopadu 1999 byly do přístroje předány další kódy dle učení Kabaly. V dubnu roku 2000 se díky těmto kódům stala DV násobitelná a samoreprodukovatelná.

       V roce 2001 byly do DV přidány také například kódy vitaminů, hormonů a minerálních látek.

 

     Moje poznání: To má velký význam pro veškeré lidstvo, protože pokud se tělu nedostávají některé vitaminy, minerály a stopové prvky, enzymy a hormony, kódy v DV o tom přinesou informaci, a tyto mikroživiny, ale také enzymy a hormony se mohou v těle vytvořit skrze naše innate. Potřebná doba k této změně – doplňování mikroživin, enzymů a hormonů - se pohybuje v týdnech, do 1 měsíce. To platí pro každou lidskou bytost, bez ohledu na její karmické zatížení.

 

     V DV jsou také kódy, které souvisí se souhvězdím Plejád a Orionu. Dále jsou zde také kódy mající vztah k Platonským tělesům.

     Diamantová voda je silná svou informační energii a obsahuje nyní už přes 900 léčivých a jiných informačních kódů. Je srovnávána s léky, homeopatií a omlazovacími elixíry. Tyto kódy se podobají kódovaným informacím, jaké se objevují v lidské DNA.

 

     Moje poznání:  Je to pramenitá voda, která má dvojnásobné vibrace proti vodě vyskytující se v přírodě. Diamantová

voda má kvantové DNA napojené na multidimenzionální sféry a také na magnetickou mřížku – pole planety Země. To umožňuje, aby jakýkoli přidaný kód do DV se promítl do všech částí DV, kdekoli na Zemi.

     „Pití kvalitní vody je pro nás důležité! 

     Jestliže budeme pít kvalitní zdravou vodu, můžeme se tak do budoucna vyhnout mnoha nemocem a zdravotním problémům.

     A právě za jednu z nejkvalitnějších vod je považována téměř zázračná tekutina – Diamantová voda!

     Má výborné léčivé vlastnosti s vysokou energetickou i duchovní hodnotu. Zajímá se o ni stále více lidí, kteří hledají pomoc na své nejrůznější zdravotní potíže v alternativní medicíně, ale i všichni ti, co chtějí pít kvalitní a zdravou vodu bez obsahu škodlivého chlóru, který je běžně do pitné vody přidáván.

     Diamantová voda totiž dokáže chlór z naší pitné vody snížit na minimum a navíc z tvrdé vody, která je nasycena uhličitanem vápenatým a jinými organickými látkami, vznikne přeměnou voda měkká, tedy vysoce kvalitní a zdraví prospěšná. Diamantová voda odplavuje z těla veškeré škodlivé látky a detoxikuje organismus. Pitím této vody se tělo čistí a neukládají se v něm usazeniny či nově vznikající kameny v životně důležitých orgánech.

 

      Moje poznání: Diamantová voda může léčit akutní nemoci. Léčení nemocí neprobíhá automaticky. Léčení probíhá na úrovni imunitního systému a tam, kde na to imunitní systém nestačí, probíhá léčení na úrovni našeho dalšího „mozku“ naší innate – inteligence a moudrosti našeho těla. Pro léčení je třeba vyslovit především správný záměr – úmysl. Vyléčeny mohou být akutní nemoci, především jsou to některé záněty a bolesti.

     Všechny ostatní účinky vznikají na základě vibrace diamantové vody, která je dvojnásobná, než je tomu u pitné vody.

     Jak postupovat při vkládání záměruúmyslu léčení do Diamantové vody?

 

     Úvodem moje poznání:

     Princip léčení nemocí je pro všechny metody léčení stejný a vyplývá z poznání, že všechny nemoci jsou následky karmických skutků a přání duše, že všechny nemoci jsou založeny na negativních emocích, a vše co ve stvoření je, je energie a její formy. Někdy si přeje duše prožít takové utrpení, které by z karmy nevyplynulo

 Veškerá uzdravující schopnost je vždy jen a jen součástí naší lidské trojjedinosti, která zahrnuje lidské tělo, kvantové pole mysli a kvantovou duši s kvantovým Duchem. K léčení a uzdravení může docházet na třech úrovních:

1. skrze náš imunitní systém

2. skrze inteligenci a moudrost našeho těla – naší innate*

3. skrze naše Vyšší Já

     Více o innate je uvedeno v příloze č. 2. Jedna se o channeling Kryona z roku 2017  s názvem „Vylepšená innate“.

    

     Rozeznáváme nemoci akutní, chronické a degenerativní. Vyléčení chronické a degenerativní nemoci může být uskutečněno některým ze způsobů celostního léčení a je spojeno se synchronicitou, tedy s časovou okolností, kdy nastane v mysli bytosti takový stav poznání, cítění a jednání, který už může vést k uzdravení.

     Akutní nemoci jsou v podstatě příznaky chronických nemocí, projevující se například některými záněty a bolestmi.

     Diamantová voda může působit skrze záměr – úmysl na úrovni imunitního systému, tedy na podvědomé bázi a skrze inteligenci a moudrost našeho těla – innate.

     Seznam některých akutních nemocí je uveden v příloze č. 1 tohoto textu.

     Postup:

     Vezmeme si do ruky skleničku s DV a slovy nahlas, před vypitím, vyjádříme svůj záměr – úmysl. Jedná se například o léčení akutní nemoci, řešení svých životních situací, těžkostí, radostí, lásky od konkrétní osoby. Uživatelé DK vysílají z čakry plexu solaris řadu frekvencí, které tato voda přijímá ve formě blýskajících energií. Představují záměry – úmysly  uživatele čisté DV jako čistou energii.

 

     Moje poznání:  V záměru by neměly být používány slova jako „chtěl bych, aby……“, „rád bych, aby….“,  „přeji si….“, „ chci, aby….“, ale spíše takto: „Vyjadřuji záměr (úmysl) vyléčit: „zánět v krční páteři a děkuji za toto léčení;  bolesti v mém levém rameni a děkuji za toto léčení.; ….bolest v levém kolenním kloubu a děkuji za toto léčení;   ….artrózu v mém pravém kyčelním kloubu a děkuji za toto léčení;  ….žaludeční vřed a děkuji za toto léčení;“ atd. – viz přílohu č. 1se seznamem akutních nemocí.

 

     Účinky a všestranné využití diamantové vody  

- DV má velmi lahodnou chuť, připomíná vysoce kvalitní vodu z horských pramenů. Je měkká.

- DV má oslnivý třpyt a lesk je pro DV charakteristický.

- DV snižuje v normální pitné vodě obsah škodlivého chlóru na minimum a z tvrdé vody se stává voda měkká.

- DV čistí a detoxikuje lidský organizmus od toxických a škodlivých látek a vyplavuje je ven.

- DV dokáže léčit akutní nemoci (viz přílohu č.1)

- DV působí jako prevence proti nemocem.

- DV urychluje hojení ran a pooperačních jizev.

- DV čistí a bělí zuby.

- DV doplňuje do těla scházející mikroživiny.

- DV se může používat nejen na pití, ale také na vaření. Výborně se hodí k vaření čaje, kávy, polévek a dalších pokrmů.

         Vše je potom jemnější a lahodnější. Zároveň prodlužuje trvanlivost jídel. 

- DV snižuje rovněž účinky alkoholu a kofeinu.

- DV pomáhá účinně i s trávením a proti nadýmání či pálení žáhy.

- DV působí pozitivně i na zvířata a na veškerou vegetaci na Zemi.

- DV můžeme nalévat do koupelí, používat ji do zvlhčovače vzduchu, zalévat s ní květiny a všechny rostliny na zahradě.

- DV se může dolévat i do studní a studniční voda se pak očišťuje od dusičnanů a fosfátů.

- DV zbavuje bazény, rybníky, jezera, přehrady od řas, sinic, ozdravuje je, zregeneruje a navibruje.

- DV prokazatelně pomáhá při dekontaminaci škodlivých látek z vod.

- DV je výborným pomocníkem i v domácnosti. Varné konvice se nezanáší vodním kamenem, stejně jako odpařovače,

         napařovací žehličky i automatické pračky, pokud tam DV přidáme.

- V DV můžeme čistit i různé minerály, zlaté a stříbrné šperky tím, že je necháme ponořené v DV přes noc.

- DV je zdarma a dostupná všem lidem. V současnosti se užívá lidmi v cca 60 zemích.

- Využití DV je tedy mnohostranné.

- DV je v současnosti na Zemi již velké množství.

- Vařením ani zmražením se účinky DV nezničí.

- Ohřevem DV v mikrovlnce se nesnižuje její kvalita.

- V PET láhvích nelze vytvořit DV, ale lze ji v nich uchovat.

- Voda by měla být součástí pitného režimu. Minimální denní příjem je 1 litr diamantové vody.

 

     Způsob užívání DV

     DV buď přímo pijeme, nebo z ní všechno vaříme, ale můžeme se s ní i potírat či přidávat obklady na rány, postižená a pohmožděná místa, na ekzémy a kožní potíže, nebo si rány poléváme. S touto DV si také čistíme zuby, omýváme obličej, přidáváme ji do koupele, splachujeme vlasy při mytí atd.  Nezapomeňte před požitím nebo použitím vyslovit nahlas záměr (úmysl), k docílení toho, čeho chcete dosáhnout.  

 

     Jak se Diamantová voda rozmnožuje a uchovává?

     DV se rozmnožuje velice jednoduše. K namnožení je potřeba použít 10% DV na získání 100% jejího objemu.

Například 1 dcl DV vložíme do skleněné nádoby a dolijeme 9 dcl pitné vody – na celkový objem 1 litr. Za 1,5 hodiny (90 minut) se navibruje celý objem a vznikne 1litr DV. Za další 1,5 hodiny by už mohlo vzniknout 10 litrů DV a za další 1,5 hodiny 100 l atd. Doporučuji si hned na začátku odlít do lahvičky aspoň 1 dcl vody vlastní navibrované DV jako rezervu a jednou za měsíc ji obměnit. DV se dá navibrovat ve skle, porcelánu a keramice, nikoliv v plastu

      Moje poznámka: Za celý den, který může mít 16 cyklů by vzniklo 1015  litrů DV. Jen za první půl dne by bylo množství vody 10 milionů litrů. Tato čísla ukazují, jak lze snadno naplnit menší nádrže, jako např. bazény, koupaliště, a rybníky či jezera. Diamantovou vodou tak lze snížit náklady na čištění vody a ještě očišťovat i koupající se lidi.

     Po nějakém čase (měsíc a více)se může na stěně džbánku objevit zelenkavý povlak, který představuje vyloučené dusičnany a jim podobné látky. To jen svědčí o tom, že dochází k očistě vody. Na kvalitu samotné DV to nemá vliv. Nicméně je vhodné si vodu přelít do jiné nádoby a džbánek dobře vymýt a vrátit DV zpět.

 

     Voda se dá získat na adresách, které jsou uvedeny na již zmíněném webu www.diamantovavoda.cz. Také u mne.

 

     Napsal Jan Heczko, Krnov, srpen 2018