Léčení těla skrze energie léčivých fotografií s krystaly diamantové vody

Motto: Všechno je energie, čistý záměr je vším!!!

 
 
Hodnocení léčivých a čistících účinků DV a krystalů DV

Hodnocení účinků: A – výborný,  B – velmi dobrý,  C – dobrý,  D – bez větších účinků,  E – vůbec nepůsobí.                                  

Název

harmonizace

těla

tišení

bolestí

v těle

vyléčení

akutních

nemocí

a zánětů

vyléčení

chronických a degenerativních

nemocí

očista těla od

toxických

kovů

očista těla od

chemických

škodlivin

posílení imunity

těla A-E + mikroživiny M

 

1

2

3

4

5

6

7

ENERGIE a LÁTKY

 

 

 

 

 

 

 

Tachyonová energie

A

A

A

A

C

E

E

Krystaly DV s TE

A

A

       B

E

A

A

E

Krystaly DV

B

B

C

E

A

A

E

DV s mol. H2

E

E

E

E

B

A

A+M

DV  s TE

C

C

C

E

C

A

E+M

DV s TE a mol. H2

A

B

C

E

B

A

A+M

DV

E

E

E

E

B

A

E+M

Voda s mol. H2

E

E

E

E

B

A

A

Pitná voda

E

E

E

E

C

C

E

 

     Význam zkratek: TE = tachyonová energie, DV= diamantová voda,  mol. H2 = molekulární vodík. Energie a látky působící na stupni A a B jsou vyznačeny pro snadnější orientaci červeně.

 

     Z tabulky vyplývá, že na léčení (sloupec 1-4) je nejlepší používat tachyony, ale na léčení a současně očistu (sl. 5-6) je výhodné používat tachyonizované fotografie s krystaly diamantové vody, které sice neléčí chronické nemoci, ale mají výborné čistící účinky. O stupeň nižší léčivé účinky má fotografie s krystaly DV, tedy bez tachyonizace. Diamantová voda s obsahem molekulárního vodíku má silné čistící účinky a velmi silný vliv na likvidaci volných radikálů v těle a tím na posíĺení imunitního systému. Samotná DV má silné účinky na očistu těla od toxických kovů a chemických škodlivin a rovněž může být zdrojem mikroživin, které se v těle vytváří při dlouhodobém pití.

 

     Jak si můžeme průběžně ověřovat náš zdravotní stav

     V lidském těle se nachází také inteligence a moudrost našeho těla, mající v angličtině název innate. Innate je kvantové pole, které obsahuje celé naše tělo, všechny buňky našeho těla a díky tomu ví všechno, co se děje v našem těle.  Protože naše kvantová část DNA pracuje většinou pouze na úrovni 30-33%, nedokážeme zatím jako lidstvo komunikovat na přímo s naší innate, abychom tyto informace snadno získali. Zatím to dokážou jasnovidci, kteří mohou odečítat potřebné energie z tzv. Merkaby, což je světelné pole kvantové části DNA.

     Nicméně každý člověk má možnost získat informace o svém zdravotním stavu skrze postup, mající název kyneziologie. Pro toto zjištění se používá „kyvadélko“, zpravidla používající krystal nebo i kuličku, která má dostatečnou hmotnost, aby se napnul provázek, na kterém visí. Právě pohyby jemných svalů na konečcích dvou prstů, které drží provázek s kyvadélkem, zajišťuje innate tak, abychom dostali správnou informaci. To není žádná magie, je to projev kvantového pole innate.

     Pokud se rozhodneme pro to, abychom si mohli sami zjistit včas akutní nebo chronické nemoci, které v našem těle začínají nebo už začaly probíhat, můžeme si to sami za pomoci innate – kyneziologie zjistit. S innate můžeme mluvit jako s inteligentní a moudrou bytostí např. takto.

     1. Prosím tě drahá innate, abych mohl využívat spojení s tebou skrze kyneziologii, K tomu upřesňuji, že pohyb kyvadélka kolmo na mou hruď bude představovat odpověď „ANO“ a rovnoběžně s mou hrudí odpověď „NE“. Děkuji.

     Pak klademe jednoznačné otázky, umožňující právě odpověď ANO, NE.

     2. K tvorbě otázek je velice vhodné vědět něco o jednotlivých soustavách v našem těle a také o šíři možných zdravotních stavů. Velmi často by se mohly otázky týkat různých zánětů, které někde v těle probíhají, k jejich včasnému rozpoznání a volbě potřebných opatření.

     3.  Např. v tabulce v příloze je Seznam tělesných soustav a podsoustav organismu“ v procentním vyjádření. Také si můžeme zjistit obsah toxických kovů v těle. Můžeme si také zjistit v další tabulce jaké vitaminy, minerální látky a stopové prvky potřebuje naše tělo. Nebo to může být tabulka na zjištění základního stavu těla, včetně otázek, které zajímají starší populaci ohledně rakoviny.

     4. Skrytým „zabijákem“ jsou různé záněty v lidském těle. Záněty se projevují zdánlivě nenápadnými a také neurčitými příznaky, například: Únava, bolesti v krku, bolesti hlavy, bolesti kloubů a svalů, časté nachlazení, chronická rýma, kožní vyrážky, psychické obtíže jako jsou úzkosti a deprese, ucpaný nos, zažívací obtíže jako je nadýmání, průjem či zácpa.

     Chronický zánět způsobuje vážné nemoci:  Alergie, astma, cukrovku, demenci, kornatění tepen, kožní nemoci, nemoci dásní, nemoci srdce, obezitu, sennou rýmu, rakovinu, revmatoidní artritidu, zánět štítné žlázy, atd.

     Zánět poškozuje cévní stěnu, a urychluje kornatění tepen a to vede k mrtvici nebo infarktu, snižuje citlivost tkání na inzulin, podporuje tvorbu protilátek proti vlastním tkáním a způsobuje změny střevní mikroflóry.

     Proto je důležité včas zjistit možné záněty probíhající v různých tělesných soustavách právě pomoci kyneziologie a následně si alespoň některé sami vyléčit snadno dostupnými způsoby.

     Proces léčení a očisty těla

     Léčení zánětů, ale i dalších nemocí, je možno provádět za pomocí „léčivých obrázků s krystaly diamantové vody“, které představují vyšší (a jiný) stupeň léčení než se samotnou diamantovou vodou. Zatímco diamantová voda působí na úrovni imunitního systému a kvantového pole „innate“ = inteligence a moudrost těla, pak obrázky s krystaly diamantové vody působí na úrovni innate a na úrovní Vyššího Já, tedy i tam, kde mohou být vyléčeny i chronické nemoci.  K tomu je potřeba učinit dva kroky:

     A. Věřit, že léčení funguje bez jakýchkoli pochybností, protože musí dojít k propojení mysli a těla – všech jeho buněk k jednotě. Nevíra a nedůvěra nemůže vést k úspěšnému konci. Podle síly příznaku – bolesti je třeba postupovat opakovaně denně nebo si zjistit skrze kyneziologii vhodný den na pokračování v léčení.

     B. Na základě znalosti zdravotního problému, ať už skrze svého lékaře, svých zkušeností nebo na základě zjištění skrze kyneziologii vyslovit záměr k očistě nebo vyléčení zdravotního problému.

     Postup při léčení a očistě těla

     Záměr bude odlišný při použití fotografie s krystaly DV nebo tachyonizované fotografie s krystaly DV.

I. Záměr pro vyléčení při použití fotografie s krystaly DV může znít např. takto: Vyjadřuji záměr vyléčit (očistit) skrze energii fotografie s krystaly diamantové vody …..…. (následuje pojmenování zánětu, orgánu, nemoci, tělesné soustavy, zdravotního problému) v našem těle. Nesmírně za to děkuji.

     V případě, že místo léčení nebo očisty je rozměrově malé, může se fotografie přitisknout stranou s krystaly na toto místo nebo lze umístit fotografii s krystaly diamantové vody cca 30-50 cm před střed těla na dobu 10-15 minut. Takto umístěná fotografie působí až do vzdálenosti 1 metru.

II. V případě použití tachyonizované fotografie diamantové vody se možnost vyléčení zvyšuje o jeden stupeň – tedy ze stupně „velmi dobrý“ na stupeň „výborný“.

     Tak jako je na Zemi pro lidstvo nejvyšší duchovní bytost Bůh – Duch, tak pro duchovní světy je to „Nejvyšší Princip lásky a stvoření“, protože nejvyšším principem v celém stvoření je láska a soucit. Proto je vhodné a potřebné záměr vyslovit např. takto:

 

     Ve jménu Nejvyššího principu lásky a stvoření vyjadřuji záměr vyléčit (očistit) skrze naše Vyšší Já a energii této tachyonizované fotografie s krystaly diamantové vody…. (následuje pojmenování zánětu, orgánu, nemoci, tělesné soustavy, zdravotního problému) v našem těle. Nesmírně za to děkuji.

 

     V případě, že místo léčení nebo očisty je rozměrově malé, může se fotografie přitisknout stranou s krystaly na toto místo nebo lze umístit fotografii s krystaly diamantové vody cca 30-50 cm před střed těla na dobu 10-15 minut. Takto umístěná fotografie působí až do vzdálenosti 1 metru.

*****

 

     Připomínám, že veškerá uzdravující schopnost je vždy jen a jen součástí naší lidské trojjedinosti, která zahrnuje lidské tělo, kvantové pole mysli a kvantovou duši s kvantovým Duchem. K léčení a uzdravení může docházet na třech úrovních:

1. skrze náš imunitní systém

2. skrze inteligenci a moudrost našeho těla – naší innate

3. skrze naše Vyšší Já

 

     K tomu odkazuji na můj text o základních poznatcích  ohledné léčení nemocí „Princip léčení nemocí“.

Poznámka: Celý text lze najít na mém webu: https://duchovnipoznatky.webnode.cz. Na tomto webu je také vysvětlen pojem „innate“.   

Přílohy:

- Celková nefunkčnost soustav a podsoustav organismu

- Obsah toxických kovů v těle

- Vitamíny, minerální látky, stopové prvky

- Zjištění základního stavu těla

 

 

  Celková nefunkčnost soustav a podsoustav organismu

 

Jméno:                                                                             Datum:

 ústrojí, soustava

nad

90%

nad 75%

nad 60%

nad 50%

nad 40%

nad 25%

nad 15%

pod 15%

Kožní soustava – kůže, vlasy, nehty

 

 

 

 

 

 

 

 

Svalová soustava – svalovina hladká, příčně pruhovaná, srdeční

 

 

 

 

 

 

 

 

Kosterní soustava, klouby, šlachy, vazy

 

 

 

 

 

 

 

 

Kardiovaskulární soustava – srdce, tepenný a žilní systém

 

 

 

 

 

 

 

 

Trávicí soustava – ústní dutina, hltan, jícen, žaludek, játra, žlučník, slinivka, slinné žlázy, střeva, konečník

 

 

 

 

 

 

 

 

Dýchací soustava – nosní dutina, hrtan, plíce

 

 

 

 

 

 

 

 

Vylučovací soustava –ledviny, močovody, močový měchýř,

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozmnožovací soustava – Ž: vaječníky, vejcovody, pochva, děloha, mléčné žlázy; M: varlata, chámovody, prostata, močový měchýř

 

 

 

 

 

 

 

 

Krev

 

 

 

 

 

 

 

 

Endokrinní soustava – štítná, žláza, příštítná tělíska, nadledviny, šišinka, slinivka, hypofýza

 

 

 

 

 

 

 

 

Nervová soustava – CNS, autonomní-sympatikus a parasympatikus

 

 

 

 

 

 

 

 

Smyslová soustava – zrak, čich, sluch, chuť, hmat

 

 

 

 

 

 

 

 

Imunitní systém – imunitní buňky, thymus

 

 

 

 

 

 

 

 

Lymfatický systém – cévy, uzliny, slezina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obsah toxických kovů v těle

v % z maximální snesitelné výše znečištění

Jméno:                                                           Datum:

název/ %

nad

90  % 

nad

80  %

nad

70  %

nad

60  %

nad

 50  %

nad

40  %

nad

30  %

nad

20  %

nad

10  %

nad

5   %

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

měď

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rtuť

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

arzen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

olovo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nikl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

chrom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kadmium

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

thalium

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hliník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamíny, minerální látky, stopové prvky

 

     Jméno:                                                                            Datum:                               

                                                                                                  

Název//potřeba

Velmi nutné

Nutné

Občas

Téměř ne

Vůbec ne

Strava

Doplňky

stravy

 

Vitamíny:

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamín A

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamín B1

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamín B2

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamín B3

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamín B5

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamín B6

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamín B12

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamín C

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamín D

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamín E

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamín H

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamín K1

 

 

 

 

 

 

 

 

Vitamín K2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Minerály:

 

 

 

 

 

 

 

 

Vápník (Ca)

 

 

 

 

 

 

 

 

Draslík (K)

 

 

 

 

 

 

 

 

Sodík (Na)

 

 

 

 

 

 

 

 

Hořčík (Mg)

 

 

 

 

 

 

 

 

Fosfor (P)

 

 

 

 

 

 

 

 

Síra (S)

 

 

 

 

 

 

 

 

Chlór (Cl)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stopové prvky:

 

 

 

 

 

 

 

 

Železo (Fe)

 

 

 

 

 

 

 

 

Fluór (F)

 

 

 

 

 

 

 

 

Jód (I)

 

 

 

 

 

 

 

 

Kobalt (Co)

 

 

 

 

 

 

 

 

Měď (Cu)

 

 

 

 

 

 

 

 

Křemík (Si)

 

 

 

 

 

 

 

 

Mangan (Mn)

 

 

 

 

 

 

 

 

Selen (Se)

 

 

 

 

 

 

 

 

Chrom (Cr)

 

 

 

 

 

 

 

 

Zinek (Zn)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatní látky:

 

 

 

 

 

 

 

 

Koenzym Q 10 30 mg

 

 

 

 

 

 

 

 

Ginkgo biloba

 

 

 

 

 

 

 

 

Rybí tuk

 

 

 

 

 

 

 

 

Probiotika

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolostrum

 

 

 

 

 

 

 

 

Soda bikarbona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zjištění základního stavu těla

 

Jméno:                                                                                   Datum:                                                                     

 

                název

pod

-45%

pod

-35%

pod

-25%

pod

-15%

pod

-5%

normální

stav +/-

5%

nad

+

5%

nad

+

15%

nad

+

25%

nad

+

35%

nad

+

45%

voda*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bílkoviny*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sacharidy*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tuky celkem:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- z toho nasycené mastné

   kyseliny (nežádoucí)*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- z toho polynenasycené

   mastné kyseliny (žádoucí)*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vitamíny*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

minerální látky*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

stopové prvky*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kyselost v těle (tkáně a moč)

 (ideální stav 7.0  pH)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

stav energetické (ne)rovnováhy

(ideální stav 7,2 MHz)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

inzulinová rezistence těla - metabolický

 syndrom;    diabetes 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

inzulinová rezistence mozku

– diabetes 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

průměrná glykémie mmol/l  (zvýšená glykémie nalačno je 5,6-6,9  mmol/l)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hyperglykemie – glukotoxicita  ≤ 7,2 nalačno, 10,0 po jídle v mmol/l

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lipotoxicita mmol/l

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

syndrom propustného střeva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

homocystein  µmol/l  (referenční škodlivé rozmezí je 5,0-12,0 µmol/l )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LDL cholesterol (dobrý do 3,4 mmol//l)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

triglyceridy (dobré do 1,95 mmol/l)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hustota krve 1-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

trombofilie-dědičná porucha srážlivosti krve

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

funkčnost těla v %

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

funkčnost imunitního systému  v %

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

funkčnost metabolismu buněk  v %

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

funkčnost antioxidační ochrany v  %

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

anémie – pokles červených krvinek  a hladiny hemoglobinu v %

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

funkčnost štítné žlázy v %

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rakovinový virus BX1 v %

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rakovinový virus BX2 v %

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rakovinový virus BY   v %

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

karcinomy- lokalizace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sarkomy- lokalizace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nezhoubné nádory- lokalizace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cysty – mimo nezhoubné nádory -lokalizace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

boubel - lokalizace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Poznámka:  Normální stav představuje rozptyl +- 5% od ideálního stavu a platí pro řádky označené *.

 

     Naučte se práci s kyvadélkem, protože je to zábavné, prospěšné a poučné!

 

Vytvořil Jan Heczko, říjen 2018