LÉKY S ŽIVOU ESENCÍ 

 

     Motto: Energie má vibrace - frekvenci, amplitudu, barvu, vůni a melodii. Tak lze spatřit projev celého kosmu na kvantové úrovni - jako kvetoucí zahradu plnou zářivých barev, vůní a melodií. Platí to nejen pro makrosvět, ale i pro mikrosvět.  Léčení a vyléčení je cesta k dosažení energetické rovnováhy tělesné soustavy a také celého těla.

     K dosažení této rovnováhy lze využít léků, které jsou označeny jako „léky s živou esencí“.

 

     V knize „Partnerství s Bohem“, sdělenou Kryonem jako Kniha 6, jsou sděleny také informace o „lécích s živou esencí“, a cituji zde příslušnou stať. (Kniha byla vydána v USA v roce 1997, v ČR v roce 2016.)
     „Léky s živou esencí (LEM – live essence medicine) jsou substance či procesy, které přímo používají něco, co má (nebo mělo) živou energii. Místo neživých chemických látek či sloučenin mluvíme o něčem, co je, nebo bylo živé a mělo velkou životní energii. V rámci této definice jsou některé výborné příklady a formy, které teprve přijdou. Bez ohledu na to, jaký proces s LEM používáte, jsou při svém užití velmi silné. Některé jednoduše předají lidskému jednotlivci svou energii a jiné je třeba spolknout. Nicméně LEM dalece přesahují to, co v současné době víte o rostlinách a bylinách. Objevíte mnoho LEM v nečekané formě, které budou schopny nést životní energii, která spolu s vámi způsobí léčení ve vašem těle. Některé LEM jsou přimknuty ke skále – mají životní energii, která zde byla před tisíci lety, kdy energie Země byla větší než dnes. Některé rostou v podobě malých životních forem a jsou připraveny na sklizeň, ale „skrývaly“ svou velkou hodnotu pro vaši biologii. A konečně – některé z nich jsou ze zvířecí říše (zvířata jsou zde, aby vám sloužila) a budou biologické a velmi účinné.

 

     Zde je nápověda ohledně toho, co byste měli hledat.
1. Poohlédněte se po jakékoli medicíně, která je v současnosti ve vaší společnosti známá jako „živá esence“. Mnozí léčitelé už tuto zprávu také dostali a podle toho pojmenovali své substance.
2. Když používáte LEM, hledejte nové způsoby jejich použití a očekávejte mocné výsledky. Součástí nových darů od Ducha je zvýšené vědomí pomocníků (léčitelů) používající dobré metody pro vyrovnání lidského těla (patří mezi ně i LEM).
3. Hledejte systémy LEM – to znamená více než jeden lék ve spojení s jinými známými vyrovnávajícími metodami, například s barvami a zvukem. Léčitel nové doby bude pro vytvoření rovnováhy používat pestrou škálu mnoha systémů dohromady. Je načase, abyste pochopili, že pestré přístupy k  alternativnímu léčení zkombinované do systémů se stanou mnohem mocnějšími a produktivnějšími.
     Tyto nové léčebné techniky ovlivní lidskou rovnováhu, dobrou pohodu a zdraví, což vás bude chránit před nemocemi. Spíše než prostředkem léčení nemocných jednotlivců se tyto nové LEM mohou stát přijatou metodou, jak udržet tělo v kontaktu s buněčnou pamětí dobré pohody a zdraví, skutečně ho vyživovat a vytvářet rovnováhu, která umožní velkou sílu při boji s novými odolnými viry, které se hlásí o slovo.“

***

     Tyto informace mě natolik zaujaly, že jsem se pokusil zjistit, co patří do této skupiny léků s živou esencí a jakým způsobem dochází k léčení a uzdravení. Tyto informace jsem postupně získával skrze mé Vyšší Já tak, jak jsem byl schopný poznat příslušné souvislosti. Výsledkem je tento text.
      Moje poznání (psáno kurzívou):
     Veškerá uzdravující schopnost je vždy jen a jen součástí naší lidské trojjedinosti, která zahrnuje lidské tělo, kvantové pole mysli, kvantového Ducha - Vyšší Já a kvantovou duši. K léčení a uzdravení může docházet na třech úrovních:
1. skrze náš imunitní systém; léčení probíhá na bázi podvědomí. Imunitní systém pomáhá likvidovat v těle patogeny, toxiny, toxické látky a škodliviny, působí na léčení poraněné kůže – oděrky, řezné rány, působí na odstranění bolestí s tím souvisejících.
2. skrze moudrost našeho těla – naší innate; léčení probíhá na bázi podvědomí a vědomí. Innate může léčit to, co nedokáže imunitní systém sám zvládnout. Dále může léčit a vyléčit některé akutní nemoci – akutní záněty a akutní bolesti. Záleží na stupni akutní nemoci. Na úrovní innate nemohou být vyléčeny chronické nemoci.
3. skrze naše Vyšší Já; léčení probíhá na bázi podvědomí, vědomí a nadvědomí. Na úrovni Vyššího Já mohou být vyléčeny především chronické nemoci (mají vztah k minulým životům) a akutní nemoci, které nemohou být vyléčeny na úrovní innate.
     Zvláštní kapitolou medicíny je invazivní medicína, která prokazuje neustálý vzestup v tom, co může být v lidském těle napraveno a upraveno. Nicméně samotný proces rekonvalescence a uzdravování probíhá podle výše uvedených zásad.
     Některé „léky s živou esencí“ pochází z časových kapslí Plejaďanů – našich duchovních rodičů.  Tyto bytosti, které  pomáhaly lidstvu desítky tisíc let, jsou také známy ze Starého zákona jako Elohimové. Více o vlivu Plejáˇanů na lidstvo lze najít např, v knize  Kryon Kniha 12 „Dvanáct vrstev DNA“ – Ezoterická studie vnitřního mistrovství.
    Tyto léky jsou v textu podtrženy s dodatkem PK= Plejádské kapsle. Plejádská kapsle je v podstatě časová informace, kterou může nějaká bytost sejmout skrze intuici, a to tehdy, když je na to lidstvo připraveno a nemůže dojít k jejímu zneužití.
      V tomto stručném textu jsem se pokusil udělat co největší výčet toho, co jsou „léky s živou esencí“ a se kterou úrovní, působí na léčení a uzdravení.

 

    „Léky s živou esencí“, které působí na imunitní systém, jeho posílení, jsou např.:

- sluneční paprsky
- tělesné cvičení – různé jejich systémy
- pěší turistika
- očista těla od patogenů skrze elektrické frekvence - biorezonanci
- vitamíny v přírodní formě
- tinktury z pupenů různých rostlin, keřů a stromů
- všechny léčivé rostliny (např. zelený ječmen, aloe vera, česnek, cibule, medvědí česnek, konopí i technické, levandule, echinacea, cirvárový kořen, gotukola, vilcacora, řebříček, měsíček, kontryhel, přeslička, zlatobýl, jitrocel, řepík, anýz, badyán, celer, kopr, mateřídouška, vrbovka, heřmánek, lichořeřišnice, lípový květ, zázvor, zelená hořčice, fenyklové semínko,)
- některé druhy ovoce (např. ananas, granátové jablko, banány, kokosový ořech, citrony, grepy, papaya)
- některé plody a listy rostlin, keřů a stromů  ( např.  gingko biloba , maliny, borůvky, brusinky, černý bez, šípky, olivy a olivový olej, pepř, muškátový oříšek, hřebíček, kurkuma, nové koření, puškvorec, saturejka, cayenský pepř, sečuánský pepř, olej z oregana, tymián, myrha)
- některé dřeviny (např. lapacho, moringa)
- některé druhy minerálů (např. dologran)
- některé druhy mořských řas (např. chlorella)
- některé druhy sladkovodních řas (např. spirulina)
- koenzym Q10
- káva zelená, pražená, nikoli instantní
- žen šen
- colostrum
- zelenina obecně
- léčivé byliny a jejich nápoje českého původu
- fermentované  potraviny
- mořská plazma Quinton PK
- diamantová voda PK
- a výčet není ukončen.

 

    „Léky s živou esencí“, které působí skrze Innate – moudrost našeho těla, jsou např.:

- afirmace PK
- skupinová duchovní meditace se záměrem PK
- skupinová modlitba za uzdravení určitého člověka
- duchovní meditace – s vůněmi a hudbou
- léčebné obrázky ze Světla (např. od Heleny Šeblové)
- hudba inspirována ze Světla (tóny jsou vibrace; mnohonásobné tóny ve složité kompozici a harmonii mají plnou moc uzdravení, vytvoření klidu, vyvolání pocitů hluboko v lidském srdci); hudba je kvantová
- obrazy a sochy mistrů, inspirované ze Světla; umění je kvantové
- kmenové buňky PK
- voda z léčivých pramenů PK
- čistá voda
- metoda MMS/CDS
- vyrovnávací technika EMF
- metoda EFT
- homeopatie PK
- akupunktura
- esenciální oleje BEWIT PK
- správně prováděná magnetická terapie, pulzní magnetoterapie PK
- světelné paprsky určitých frekvencí PK
- úsměv, humor,
- láskyplné objetí, láskyplné doteky, láskyplný sex
- láskyplné melodie
- květiny s vůněmi a barvami
- Bachovy květy – květové esence
- některé plody keřů a stromů  ( např. rakytník řešetlákový,  goji,  chia,  tea tree olej)
- některé houby (např. reishi, cordyceps, agaricus, maitake, chaga, auricularia, polyporus, shirtake)
- některé rostliny, plody (např. bazalka, bobkový list, citron, černucha setá, česnek, dobromysl, fenykl, hořčice, chilli, jalovec, kardamom, koriandr, kurkuma, majoránka, rozmarýna, skořice, šafrán, šalvěj, tymián, vanilka, yzop, zázvor)
- koloidní stříbro, mumio, šungit,  vše PK
- mořská plazma Quinton PK
- urinoterapie PK
- produkty Power Matrix
- disk Polaris
- diamantová voda PK
 

      „Léky s živou esencí“, které způsobují léčení a vyléčení skrze naše Vyšší Já:

 
           I. Jsou to některé metody celostního léčení, probíhající skrze naše Vyšší Já např.:
-          Metoda Léčebného kódu – léčení je založeno na léčení mysli PK
-          Metoda Matrix Energetics – metoda je založena na informaci, na kvantovém léčení PK
-          Metoda řízené a kontrolované detoxikace dle MUDr. Jonáše – léčení je založeno na informaci
-          EFT – techniky emoční svobody – léčení je založeno na energetické bázi
-          Metoda Mental Healing – metoda je založena na léčení mysli PK
-          Léčebné obrazy – léčení je založeno na energetické bázi
II. Jsou to také některé více či méně známé způsoby, jako např.:
      -     Ajurvéda
      -     Metody čínské medicíny PK
      -     Modlitby za uzdravení nějakého člověka
      -     Některé metody magnetické terapie PK
      -     Afirmace PK
      -     Kmenové buňky PK
      -     Vyrovnávací technika EMF
      -     Metoda EFT
      -     Partnerství se svým Vyšším Já PK
      -     Léčivé frekvence – biorezonance PK
      -     Vitamín C + lykopen PK
       -     Produkty Power Matrix (viz poznámka)
       -     Produkty Vetom
       -     Disk Polaris
       -     Autopatie  PK
       -     Léčivé obrázky s krystaly diamantové vody  PK
       -    Tachyonová energie
      Tento výčet není zdaleka úplný, ale může přispět alespoň částečně k pochopení toho, co je LEM.
     Napsal Jan Heczko
     červenec 2016, doplnění srpen 2017, červen a srpen 2018